Blog

EN YENİ HABERLER
Paris  Moda Haftası’ nda Akılda Kalan 7 Saç ve Makyaj

Paris Moda Haftası’ nda Akılda Kalan 7 Saç ve Makyaj

Paris Moda Haftası sektörü derinden etkileyen salgın haberlerine rağmen oldukça güçlü ve çarpıcı görüntülere sahne oldu. Feminizm temasının ağır bastığı moda haftasında ihtişamlı, ilham verici ve etkileyici saç ve makyajlar da oldukça dikkat çekti. Paris Moda Haftası’nın en dikkat çekici saç ve makyajlarını keşfedin.

Isabel Marant’ın Anti-Fondöten Duruşu

Doğal görünümlere olan eğilim giderek artış gösterirken, artık canlı ve parlak bir cilt için tonla fondöten kullanmak yerine cilt bakımlarına ağırlık veriliyor. Isabel Marant modellerinde fondöten kullanmayarak bu görünümü öne çıkarttı.

Christian Dior’un Logolu Bandanası

Logomania akımının sınırları zorladığı son trend akımlarına Christian Dior’da bandanasıyla vurgu yaptı. Bu görünüm logomania tutkunları tarafından oldukça sevilecek gibi duruyor.

Valentino’nun Keskin Hatları

Sınırları belirgin, grafik eye-liner, parlak ve sabit saçlar, güçlü ve iddialı görünüm. Valentino retro-modern güzellik görünümünü kesin hatlarla ifade ediyor.

Alexander McQueen’den Kırmızı Taç

90’ların pop renkleri trendlere yeniden giriş yapmışken, tartışmasız son zamanların en iddialı moda öncüsü McQueen Milano Moda Haftası’nda Tim Burton temasının hakim olduğu tasarımıyla ve kırmızı saç tacıyla yeni bir akım başlatacak gibi duruyor.

Stella McCartney’in Kanatları

Stella’nın eye-linerı sadece kanatlardan oluşuyor. Modern ve minimal görünüm parlak, sıkı bir düşük at kuyruğu ile pürüzsüz ve sade bir güzellik portresi oluşturuyor.

Giambatista Valli’den Kristal Maske

3 boyutlu ışıltılar, kristaller yine bu yazın festival teması olacağa benziyor. Fakat Valli’nin defilesinde avangart bir kompozisyonla karşımıza çıkan bu portrenin önümüzdeki sonbahar/kış sezonunda, trendler arasında nasıl bir yer bulacağını birlikte göreceğiz.

Miu Miu Çiçeği

Saç aksesuarları yükselişe geçmişken Miu Miu floral aksesuarıyla çarpıcı bir parti görünümü oluşturuyor. Görünen o ki; önümüzdeki sonbahar/kış trendlerinde bizi oldukça renkli akımlar bekliyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir