Blog

EN YENİ HABERLER
Pantone Yılın Rengi Şeftali Tüyü 2024

Pantone Yılın Rengi Şeftali Tüyü 2024

Pantone, 2024 yılı için Pantone Peach Fuzz – Şeftali Tüyü rengini duyurdu. Her şeyi kucaklayan, ruhu olan kadifemsi yumuşak bir renk.

Yılın Rengi Şeftali Tüyü 2024
Yılın Rengi Şeftali Tüyü 2024

Tatlı ve Sakin

Bu sıcak ve rahat seçim insanı kendine çekiyor ve bu neşeli renk tonunu 2024’te pek çok yerde görecek olmanın heyecanı var.

Yılın rengi “Şeftali tüyü.”

Sadece sözcük olarak bile çekici değil mi? Bir bebeğin mükemmel derecede yumuşak cildi veya ılık bir bahar esintisinde yavaşça gökyüzüne doğru süzülen çiçek tüyü? Sadece şeftali tüyünden bahsetmek bile akıllara dolgun, olgun bir yaz şeftalisinin sulu tatlılığını getiriyor mu?

Aklınıza ne getirirse getirsin, bunun tatlı, yumuşak ve rahat bir şey olduğu kesin. Global Renk otoritesi Pantone, sıcak turuncu-pembe tonunu 2024 Yılın Rengi olarak seçerken eminim ki buna güveniyordu.

Saçlarda Yılın Rengi Şeftali Tüyü trend olacak mı?

Aslında kuaförlerin pek de yabancı olmadığı bu renk, Pantone’nin 2024 Yılın Rengi olarak belirlemesinin ardından pek çok sektörde yaygın olarak kullanılacak. Bunun örnekleri ilginizi çekecektir.

Çalkantılı dünyamıza merhem görevi görecek sakin, yumuşak bir renk olan Şeftali Tüyü rengi nasıl kullanılacak?

Pantone, özellikle kadife ve süet gibi lüks dokularla eşleştirilerek giyim ve aksesuarlarda göreceğimizi ve aynı zamanda ev eşyalarında da popüler olacağını belirtiyor. Hafif turuncu renkli ince bir bardaktan ‘Şeftali bellini’ yudumladığınızı hayal edin. Ve elbette, taze ve genç renk tonu, evrensel olarak hoş, sıcak bir allık, göz farı veya dudak rengi olarak güzellik paletlerinde hiç düşünmeden yer alacaktır. Hatta birkaç yıl önceki moda olan muhteşem, şeftali rengi saç renginin yeniden canlanacağı da büyük bir ihtimal.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir