Blog

EN YENİ HABERLER
TONY & GUY’dan 2020 Saç Trendleri

TONY & GUY’dan 2020 Saç Trendleri

TONI & GUY‘ın, Trend Report 2020 ( 2020 Trend Raporu) adını verdiği uluslararası standartlarıdaki saç trendlerini konu alan koleksiyonu oldukça başarılı bir ilham kaynağı.

Saça ve modaya derinden bağlı TONI & GUY TREND RAPORU 2020, altı farklı kesim ve renk, üç erkek görünümü ve dört editoryal görünü, dört bireysel trend içeren bir koleksiyon.

Uluslararası Sanat Ekibi uzmanları ilk kez ”haute couture” kurallarını ustalıkla uygulayabildiler: şekiller, dokular ve renkler; saça, doğrudan son 12 ayın podyumlarından gelen trendleri uyguluyorlar.

Tüm dünyadaki müşterilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan ve bu trendleri her mevsime uygun hale getirmek için hazırlanan TREND RAPORU 2020, gerçek bir bireysel ifade biçimi haline gelen günümüz modasının oynaklığını ve çeşitliliğini tam olarak temsil ediyor.

“Bu yılki koleksiyonun birçok farklı unsuru var: saçın güzelliği, yumuşaklığı, daha güçlü ve kadınsı stiller. Bununla birlikte, en büyük trendleri yansıtan, bu sezonu gördük ama 2020’ye de çok hazır olmayı umuyoruz. 15 yılımızı kutlamak için mükemmel bir yol bulduk “Londra Moda Haftası Resmi Sponsoru olarak” Sacha Mascolo-Tarbuck / Global Creative Director

Bu koleksiyonu ilginç kılan şey, eklektik kesimlerin, renklerin ve stillerin çeşitliliğidir; dahası, her şey her müşterinin saç özelliklerine göre kolayca özelleştirilebilir.

Fotoğraf ve stil, zamanımızın en büyük moda ikonlarından bazılarına saygı gösterirken, arka plandaki renkler doğadan ilham alıyor ve bej tonlarının hassas bir paletini alıyor. Tüm bunlar, duyguları uyandıran karmaşık, kişiselleştirilmiş stil ve aksesuarlarla güçlü bir kontrast oluşturuyor.
Romantik, ince ve kendine güvenen.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir