Blog

EN YENİ HABERLER
Muhteşem Gelin Saçları: FRIGILIANA

Muhteşem Gelin Saçları: FRIGILIANA

Gelin saçlarına farklı ve göz alıcı bir yorum katan Rafael Bueno’nun Frigiliana koleksiyonu, özünde sadeliği olan sihirli bir koleksiyon. Bu yeni gelinlik koleksiyonu için, Rafael Bueno Peluqueros ve ekibi doğadan ilham aldı: bu güzel yerden ilham alan ve denizin dalgalarını andıran dalgalı saç, geleneksel bir at kuyruğu veya karmaşık bir örgü, bu Frigiliana.

”Birinin zihninde mükemmel bir resim gibi sabitlenmiş, zaman içinde donmuş gibi görünen beyaz badanalı bir kasaba keşfederiz. Büyüyü ve tarihi eşit parçalarla gizleyen bir yer. Dolambaçlı sokaklar ve beyaz evler arasında kaybolmak için bir sahne. Seni büyüleyecek ya da belki de aşık edecek bir manzara.

Gelin saçları 2020


Sierra de Almijara ve Akdeniz arasında bulunan Frigiliana, deniz kokan ve geleneğin tadına bakan güzel bir Malagueño kasabasına sahip. Sokaklarının beyazının, gökyüzünün mavisi ile tokalaştığı bir yer.

Gelin saçları 2020


Köşeleri arasında, duvarlarda güneşin öptüğü kireç kadar göz kamaştırıcılıkta beyaz giymiş gelin bir buluyoruz. Aşık olan ve kendine aşık eden bir kadın. Sokaklarının parke taşlarını, mavi kapılarını ve kiremitlerin kontrastını keşfederken, gelinliğimiz, çiçekler ve barlar arasında mükemmel bir Endülüs ortamında ilerliyor.”

Gelin saçları 2020
Gelin saçları 2020
Gelin saçları 2020
Gelin saçları 2020

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir