Blog

EN YENİ HABERLER
2020’nin Gözdesi Dağınık Bob Kesimler

2020’nin Gözdesi Dağınık Bob Kesimler

Kaynak: @harryjoshhair

Dağınık bob stilleri 2020’ye damgasını vurdu. Bir zamanların kesin, net ve düz bobları yerine dağınık,katlı, çok katmanlı boblara bıraktı. İşte 2020’nin öne çıkan bob stilleri:

Bu katlı, dalgalı bob özellikle gençlerin ve genç görünmek isteyenlerin favorisi olacak. 

Kaynak: @HairbyJia

Sarışınlar için dikkatleri çekecek düz, açılı bob. 

Kaynak: @nudethesalon

Orta uzunluktaki bu bordo bob, kişiliğinin yaratıcı tarafını vurgulamak isteyenler için kusursuz bir seçim. Sivri, dağınık katlar ve tüm saça yayılan iddialı bir renk. 

Kaynak: @jessagerhair

Işıltılı lülelerin tonları mükemmel. Burada renklendirme yapanın başarısını kesime atfedebiliriz. Dağınık katlar aslan yelesinin doğal dokusunu ve farklı tonları daha da orta çıkarıyor.  

Kaynak: @anhcotran

Düzen ve kaosu aynı görünümde buluşturmak mümkün. Kusursuz, kesin kaküller dağınık saçlarla buluşuyor. Saç rengi dikkati dokuya ve saçın siluetine çekiyor. 

Kaynak:@wwesleyjohn

Akıcı bir stil yaratmak istiyorsanız en iyi araçlardan biri maşadır. Saçın yaydığı “dertsizlik, tasasızlık” titreşimlerini vurgulamak için küçük ve sıkı buklelerin aksine büyük dalgaları tercih edin. Tüm gün dayanmalarını garantilemek için sprey uygulayın.

Kaynak: @saloncouture-ny

Omuz hizasındaki bu bob, dağınık bob stilinin diğer bir muhteşem örneği. Saç daha uzun ve perçemler yüze çok daha dramatik bir görünüm veriyor. Üstlerdeki oynamalar saça güzel bir hacim verirken, uçların umarsızca kopuk görünmesi için uçlar kırpılmış. 

Kaynak: @loloburt, NASTYGAL Studios

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir