Kayseri’de faaliyet gösteren San Kuaför hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Saç kesim, saç boyama, fön, makyaj, topuz, gelin başı, manikür-pedikür gibi kuaförlük hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

(2) Yorum

4.4 5 üzerinden
Hizmet Kalitesi 4.0
Fiyat 5.0
Konum 5.0
Temizlik 4.5
Güven 3.5
 • Esra
  20:22 de 14 Kasım 2020

  SAN kuaför Kayseri şubesine gidiyorum. Kaş alımı çok iyi. Çalışanları Güler yüzlü ve kaliteli hizmet veriyorlar. Kaş tasarımı için Eda hanımı önerebilirim. Muazzam alıyor. Ben artık daimi müşterileriyim Herkese tavsiye edebilirim 🙂

  Bu yorum yardımcı oldu
 • Şuheda
  00:35 de 15 Aralık 2019

  Bugün akşam üstü ağda ve kaş bıyığa gittim..herşey güzel ilerledi ağdadaki kız biraz beceriksizdi sonra hesap ödemeye gittim.Girmeden öncede sordum fiyatları kaş bıyık 25 ağdada çıktıktan sonra belli olur dediler tamam dedim..hesap ödenirken 170 tl ödedim sordum 170 tl ne diye 140 ağda 30 kaş bıyık dedi bende kaş bıyık 25 tl idi dedim burnunuzun üstüde varmış dediler.burnumun üstüne yarım yamalak bir ağda sürdü diye 5 tl verdim..Ve 2 ayda bir fiyat yükseltilirmi san kuaför kayseride yükseltiliyor. 2 ay önce ağdanın fiyatı bu kadar değildi diyorum %50 indirimine denk gelmişinizdir diyor eee o zamanda 70 tl oluyor ben 120 falan ödemiştim indirim falanda yoktu ayrıca… mekanımız lüks diye para kopartıyolar.. bir burnun üstüne yarım yamalak sürülen ağdaya 5 tl alınırmı ya fiyatta çok tutarsızlar çok hemde insana görede muamele var ayrıca ?

  Bu yorum yardımcı oldu14

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet Kalitesi
Fiyat
Konum
Temizlik
Güven

Kayıt Sahibine Mesaj

  Sizinle nasıl iletişime geçilsin?

  Ekleyen: Hairist

  İletişim detaylarını görmek için lütfen yapın.