PROFESYONEL TASARIMLARLA HAYATINIZIN EN ÖZEL GÜNLERİNDE BİZİM FARKIMIZI YAŞAYIN!
LEGEND KUAFÖR 1996 yılında kurularak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır. Bünyesinde çalışan birbirinden deneyimli personel kadrosu ile kuaför ve güzellik branşlarında profesyonel olarak hizmet vermektedir.

Günün trendlerine uygun saç modelleriyle ve kaliteli ürünlerle en iyi şekilde hizmet vermeye ve sizlere estetik anlamda her türlü hizmeti sunarken günün stresinden de arınacağınız konforu sağlamaktadır. Profesyonel ve uluslararası eğitimlerden geçmiş kadrosu modern dekoru ve hijyenik ortamıyla sizi kendinizi iyi hissetmeye davet ediyoruz. Güzelliğin bakımlı olmakla eş değer kabul edildiği günümüzde LEGEND KUAFÖR salonu olarak ilkemiz size saç ve güzellikle ilgili her türlü bakımı uygun fiyatlara sunmaktır.

Misyonumuz:
Etik değerlere bağlı, müşteri haklarına saygılı, güzelleştirici uygulamalar yanında koruyucu güzellik çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerini din, dil, ırk, cinsiyet ve bölge ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadromuzla sunmaktır…

Vizyonumuz:
Çağdaş bir yönetim hizmeti, bilgili uygulamalar ve teknoloji ile örnek gösterilen,toplumun beklentileri ile müşterilerimizin tüm gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen bir kuaför, güzellik ve tasarım merkezi oluşturmak.

Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteren Legend Kuaför, hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Saç kesim, saç boyama, fön, makyaj, topuz, gelin başı, manikür-pedikür gibi kuaförlük hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Özellikler

Video

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet Kalitesi
Fiyat
Konum
Temizlik
Güven

Doğrulanmış Kayıt

Randevu AL

Have a coupon?
This coupon was added
Randevu İçin Giriş Yap
Şimdi Açık

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi 08:30 - 21:00
 • Salı 08:30 - 21:00
 • Çarşamba 08:30 - 21:00
 • Perşembe 08:30 - 21:00
 • Cuma 08:30 - 21:00
 • Cumartesi 08:30 - 21:00
 • Pazar 08:30 - 21:00

Kayıt Sahibine Mesaj

  Sizinle nasıl iletişime geçilsin?

  Ekleyen: Mehmet Tunk

  İletişim detaylarını görmek için lütfen yapın.