Elif Çetin Boztepe, “Saç bir kadının sahip olduğu en değerli şeylerden birisi, saçın zarar görmemesi  ve istenen tarz ve modelde olması için süreç yönetimi yaklaşımı ile işlerimizi yapıyoruz.  Müşteri koltuğa oturduğu an itibarı ile ne yapılacağı talimatlarla tanımlanmıştır.

Kullanılacak havluların hijyeninden, yıkama setinde  müşteriye uygulanacak ürünlerin kalitesine kadar her şey belirlenmiştir.  En basit şekliyle salonumuzdaki uzmanlarımız yıkama esnasında nelere dikkat etmek gerektiğini bilir ve uzmanlığınız da müşterisine de hap bilgiler verirler.  Misal, kuru bir saçın çok sıcak suyla yıkanmaması gerektiğini, yağlı bir saçın ne tür ürünlerle yıkanması  gerektiğini, saçtaki yağ tabakasının sürekli kaldırmaması gerektiğini müşteri o an neye ihtiyacı varsa ne gerekiyorsa, tecrübemiz dahilinde hepsini onlara aktarmaya çalışıyoruz.

Cilt bakımına gelecek olursak; ben bizzat bu konuda dünyanın farklı ülkelerinde ve Türkiye de çok değerli eğitimler aldım.  Ve ileri seviye sorunları olan kişileri ise  direk hastaneye gitmelerini ve profesyonel yardım almaları gerektiği farkındalığı ile yönlendiriyoruz” diyor.

Elif Çetin Boztepe, Kocaeli Lale Kuaför‘de faaliyet göstermektedir. Eliz Boztepe Çetin ile ilgili röportaja linkten ulaşabilirsiniz.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet Kalitesi
Fiyat
Konum
Temizlik
Güven

Doğrulanmış Kayıt
Şimdi Kapalı

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi 08:30 - 20:30
 • Salı 08:30 - 20:30
 • Çarşamba 08:30 - 20:30
 • Perşembe 08:30 - 20:30
 • Cuma 08:30 - 20:30
 • Cumartesi 08:30 - 20:30
 • Pazar 08:30 - 20:30

Kayıt Sahibine Mesaj

  Sizinle nasıl iletişime geçilsin?

  İletişim detaylarını görmek için lütfen yapın.