Bülent&Özgür Kuaför sektöründe 20 yılı aşkın tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışı  aldıkları akademik eğitimlerin katkılarıyla ilerleyerek İstanbul Pendik’te eğitimli ve uzman kadrosuyla birlikte hizmet vermektedirler.

“Her saçta yeni sen!” sloganıyla birlikte çıktıkları yolda, özel olarak dizayn edilmiş salonlarında, kapalı ve açık olmak üzere üç katta da müşterilerine hizmet vermektedir. Sekiz kişilik ekibiyle Ocak 2014 yılında açılan salon, kariyer yolculuğuna otuz beş kişilik uzman kadrosu ile devam etmektedir.

Gelin saçlarındaki öncülüğü ve yaratıcılığı ile bilinen Bülent&Özgür Kuaför’ün de kurucu ortaklarından biri olan Bülent Demir, sektörde düzenlenen yarışmalardan aldığı birincilikler, hem yurt içi hem de yurt dışı verdiği eğitimlerle sanatını taçlandırmış bulunmaktadır.

Bülent&Özgür Kuaför’ün diğer bir kurucu ortağı olan Özgür Çelik, yirmi yılı aşkın süredir devam ettiği kariyerinde, geniş renk skalasına sahip yaratıcılığı ve sarı saçlardaki becerileriyle bölgesinde ve sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir.

Dinamik stiller, yenilikçi saç kesimi ve renklerin yanı sıra, kişisel bakım ve kişisel bakım sonrası danışmanlık hizmetleri de veren salon, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikler

Yorum Ekle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hizmet Kalitesi
Fiyat
Konum
Temizlik
Güven

Randevu AL

Have a coupon?
This coupon was added
Randevu İçin Giriş Yap
Şimdi Kapalı

Çalışma Saatleri

 • Pazartesi 08:00 - 20:00
 • SalıKapalı
 • Çarşamba 08:00 - 20:00
 • Perşembe 08:00 - 20:00
 • Cuma 08:00 - 20:00
 • Cumartesi 08:00 - 20:00
 • Pazar 08:00 - 20:00

Kayıt Sahibine Mesaj

  Sizinle nasıl iletişime geçilsin?

  İletişim detaylarını görmek için lütfen yapın.